X

خبر


تاریخ ثبت خبر: 1397/12/24
کد خبر: 46270
تعداد بازدید: 44 بار
نسخه چاپی print
نشست شهرداران منتخب مدارس با شهردار منطقه 14 برگزار شد

نشست شهرداران منتخب مدارس منطقه 14 با رضا عباسی شهردار منطقه 14 و باحضور مهندس محمدحقانی عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران، اولین معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و بنیانگذار طرح شهردار مدرسه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه14، رضا عباسی شهردار منطقه با اشاره به اهمیت موضوعات اجتماعی و فرهنگی شهر گفت: بی تردید تاثیر گذاری افزایش سطح فرهنگی شهروندان برای بالا بردن کیفیت زندگی در شهر از هر چیز دیگری موثر تر خواهد بود چراکه این امر موجب خواهد شد تا شهر تهران از درون و به شکل ماندگار شاهد تغییرات مثبت باشد.

وی افزود: شهرداران مدارس می توانند در راستاینیل به شهری پویا وارتقای فرهنگ شهرنشینی نقشی بسیار موثری داشته باشند؛ چرا که علاوه برداشتن نقش فرزندی در خانواده ،عهده دار مسئولیتی درراستای تغییر در سطح مدارس هستند که  بسیار ارزشمند است.

عباسی با اشاره به نمونه های مختلف طرح های موفقی که با مشارکت شهروندان به سرانجام رسیده است گفت: تمامی فعالیت های شهرداری تهران باید دارای پیوست اجتماعی باشد چراکه تجربه نشان داده است، طرح هایی که همراه با اقبال عمومی نباشد نتیجه خوبی نخواهد داشت.

شهردار منطقه ادامه داد: برای شهر تهران نسخه واحدی وجود ندارد و برای نقاط مختلف شهر موضوعات متفاوتی حائز اهمیت است که نمی توان در یک برنامه ریزی کلی همه ی شهر را در نظر گرفت، نیازمندی های شهروندان محله های مختلف تهران یکسان نیست و توجه به همین تفاوت موجب شکوفایی ظرفیت های پایتخت و بالا بردن رضایت همشهری های تهرانی می شود.

گفتنی است؛ در پایان این نشست ضمن تقدیر از شهرداران منتخب مدارس از زحمات محمد حقانی عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران نیز در راستای ارتقای فرهنگ شهر تهران با اهدای هدایایی قدردانی شد.


 

 

 

 

print
rating
  نظرات

 

ارتباطات مردمی


آپارات   شهرداری منطقه14:

aparat.com/region14

اینستاگرام   شهرداری منطقه14:

regionn14

انتقادات و پیشنهادات

نظــــرســنـجـــی

راه های ارتباط با شهرداری منطقه 14

بزرگراه محلاتی، نبرد جنوبی، بعد از چهار راه زمزم

96040900-96040000

9601022

Info.region14@tehran.ir

1777683193

ساعت کاری شهرداری منطقه 14:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 15:30

چهارشنبه 8 الی 14:15