X

خبر


تاریخ ثبت خبر: 1397/4/26
کد خبر: 45908
تعداد بازدید: 363 بار
نسخه چاپی print
تجلیل از دختران شاغل در شهرداری دارالمومنین تهران

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 14، حمیدی فراهانی شهردارمنطقه 14 ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س)، روز دختر و دهه کرامت گفت: بسیار خوشحالم که در سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) در خدمت شما عزیزان هستم. سیره زندگی، ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری آن حضرت بهترین الگو برای بانوان و دختران مسلمان ایرانی است .

وی ادامه داد: همانطور که مستحضرید امروز آغاز دهه کرامت است. دهه کرامت ،دهه پربرکتی است که آغازش میلاد مبارک دخترگرامی هفتمین امام شیعیان و پایان آن میلاد خورشید ایران زمین حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) است.

 این دهه و فرارسیدن روز ملی دختر را خدمت همه شما خوبان تبریک عرض می کنم.

حمیدی فراهانی ضمن قدردانی از تلا شهای بی وقفه دختران شاغل درشهرداری منطقه 14 تهران افزود:  امید است تا دختران پرسنل شهرداری منطقه14 با جدیت همیشگی و خلاقیت در کار به ما در مسیر خدمت رسانی به مردم کمک کنند.موفقیت هایی که در چندسال اخیر در منطقه حاصل شده از تلاش و همدلی شما عزیزان است.

وی همچنین با اشاره جایگاه ویژه دختران در عرصه های مختلف اجتماعی گفت: نقش و جایگاه دختران در عرصه های گوناگون از موضوعات مهم اجتماعی است که هیچ گاه قابل انکار نبوده و نیست.

وی افزود:یکی از موضوعاتی که لازم است در مدیریت شهری به آن نگاه ویژه شود،توجه به نقش و جایگاه دختران در شهر است.اگرشهری برای زنان،دختران و کودکان مناسب باشد آن شهر از بالاترین شاخص های کیفیت زندگی برخوردار است.

امروزه مدیریت شهری در تلاش است با فراهم کردن شرایط مناسب زیست شهری برای زنان و دختران بالاترین شاخصهای کیفیت زندگی را برای آنان فراهم نماید.

 

گفتنی است در این مراسم دختران شاغل در شهرداری منطقه 14 تهران به بیان نقطه نظرات خود در حضور شهردار منطقه 14تهران پرداختند و در  پایان نیز تقدیر وتشکر از دختران شاغل درمنطقه 14 با حضور فرهود حمیدی فراهانی شهردار ، محمدی معاون منابع انسانی در سالن جلسات برگزار و همچنین با اهداء شاخه گل و هدایا از دختران تقدیر شد.

 

 

print
rating
  نظرات

 

ارتباطات مردمی


آپارات   شهرداری منطقه14:

aparat.com/region14

اینستاگرام   شهرداری منطقه14:

regionn14

انتقادات و پیشنهادات

نظــــرســنـجـــی

راه های ارتباط با شهرداری منطقه 14

بزرگراه محلاتی، نبرد جنوبی، بعد از چهار راه زمزم

96040900-96040000

9601022

Info.region14@tehran.ir

1777683193

ساعت کاری شهرداری منطقه 14:

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 16:30

چهارشنبه 8 الی 15:15