X

راهنمای پرتال


راهنمای پرتال

راهنمای پرتال 

پرتال شهرداری منطقه 14 تهران، به منظور بهبود خدمت رسانی به شهروندان محترم شهر تهران، خصوصا مردم شریف منطقه دارالمومنین، طراحی و ساخته شده است.  

موارد زیادی از نیازها و ایده آل های شهروندان، در این پورتال مدنظر طراحان و برنامه نویسان و هم چنین گروه تولید محتوا بوده است که در ادامه به توضیح و تبیین برخی از آن ها می پردازیم. شهرداری منطقه: در رابطه با معرفی شهرداری، معاونت ها، پرتال ادارات، حوزه ی شهردار، انتشارات، شهرداران منطقه، قوانین و مقررات، مراکز تابعه و خدمات، به توضیح و تشریح می پردازد. 

سیمای منطقه: 

دررابطه با جاذبه های گردشگری، چند رسانه ای، معرفی منطقه، نواحی، محلات منطقه، شهروند دارالمومنین، فرهنگی- رفاهی و آموزش شهروندی اطلاعات مفیدی را در اختیار مردم منطقه قرار می دهد.

 زتدگی منطقه: 

شامل بخش هایی برای معرفی و آدرس دهی مطلوب جهت دسترسی آسان به مراکز مذهبی، فرهنگ و هنر، بهداشت و درمان، فروشگاه و مراکز خرید، ورزشی و تفریحی، پذیرایی و اقامتی، مخابرات و پست، قضایی و حقوقی، حمل و نقل و ترافیک، اقتصاد، مراکز دولتی و سازمان ها و آموزشی و پرورشی می باشد.

 ارتباط با ما: 

با مراجعه به این قسمت از پورتال شهرداری منطقه 14 تهران، می توانید به ارتباط با مسئولین، درباره ما، مشارکت شهروندان، راهنمای مسیر، راهنمای مراجعین و معرفی پرتال منطقه دسترسی سریع و مستقیم د اشته باشید.

 

ارتباطات مردمی


آپارات   شهرداری منطقه14:

aparat.com/region14

اینستاگرام   شهرداری منطقه14:

tehranregion14

انتقادات و پیشنهادات

نظــــرســنـجـــی

راه های ارتباط با شهرداری منطقه 14

بزرگراه محلاتی، نبرد جنوبی، بعد از چهار راه زمزم

96040900-96040000

9601022

Info.region14@tehran.ir

1777683193

ساعت کاری شهرداری منطقه 14:

شنبه تا سه شنبه 8 الی 16:30

چهارشنبه 8 الی 15:30